astronomija Učinkovit heroin skijaški klub goranin delnice Prolaznik mješavina Kvar

Najbolji delnički sportaši: Kuglanje, sanjkanje i nogomet najtrofejniji -  Novi list
Najbolji delnički sportaši: Kuglanje, sanjkanje i nogomet najtrofejniji - Novi list

ČLANICE SZ GD KOJE SU DUŽI PERIOD VAN MANDATA I NEAKTIVNE: PUNOPRAVNI  ČLANOVI: KHL "Mamut" (do 7.6.2018.) ZAHTJ
ČLANICE SZ GD KOJE SU DUŽI PERIOD VAN MANDATA I NEAKTIVNE: PUNOPRAVNI ČLANOVI: KHL "Mamut" (do 7.6.2018.) ZAHTJ

Grada Delnica za Z0lllgodinu. ilanak 1.

B.K. "Goranin" - Delnice | Delnice

Like - Zimski vikend u Gorskom kotaru: najveći vodič za skijanje,  sanjkanje, klizanje, hranu i piće...
Like - Zimski vikend u Gorskom kotaru: najveći vodič za skijanje, sanjkanje, klizanje, hranu i piće...

LJETNA SEZONA ZAVRŠILA TAKMIČARSKIM VIKENDOM U SLOVENIJI: Sportaši Skijaškog  kluba Goranin Delnice vratili se s četiri odličja – GORSKE NOVOSTI
LJETNA SEZONA ZAVRŠILA TAKMIČARSKIM VIKENDOM U SLOVENIJI: Sportaši Skijaškog kluba Goranin Delnice vratili se s četiri odličja – GORSKE NOVOSTI

NA NATJECANJU HRVATSKI POKAL 4 – CICIBANSKI KUP 4 : Goranski skijaši trkači  osvojili hrpu medalja – GORSKE NOVOSTI
NA NATJECANJU HRVATSKI POKAL 4 – CICIBANSKI KUP 4 : Goranski skijaši trkači osvojili hrpu medalja – GORSKE NOVOSTI

Patricija Urbanc i Sven Kuprešak delnički najsportaši. Evo tko su ostali  laureati - Novi list
Patricija Urbanc i Sven Kuprešak delnički najsportaši. Evo tko su ostali laureati - Novi list

FOTO] Održan 1. Lucky Trail Delnice - uživali smo u goranskim šumama! -  3sporta.com
FOTO] Održan 1. Lucky Trail Delnice - uživali smo u goranskim šumama! - 3sporta.com

SK “Goranin” najuspješniji skijaško-trkački klub Hrvatske u sezoni  2021./2022. | Grad Delnice
SK “Goranin” najuspješniji skijaško-trkački klub Hrvatske u sezoni 2021./2022. | Grad Delnice

B.K. "Goranin" - Delnice | Delnice | Facebook

klub Goranin - LiveCamCroatia, Istraži Hrvatsku

Najbolji sportaši PGŽ u 2010. | Zajednica sportova Primorsko-goranske  županije
Najbolji sportaši PGŽ u 2010. | Zajednica sportova Primorsko-goranske županije

Nadolazeći vikend u Delnicama, posvećen ženama, nudi nekoliko zanimljivih  organiziranih događanja - Novosti - LiveCamCroatia, Istraži Hrvatsku
Nadolazeći vikend u Delnicama, posvećen ženama, nudi nekoliko zanimljivih organiziranih događanja - Novosti - LiveCamCroatia, Istraži Hrvatsku

Ski Klub Sljeme Zagreb | DELNICE,HRVATSKI POKAL,25.02.2012.

Na skijaško trčanje u Gorski kotar dolaze čak i Bračani - Novi list

oroski
oroski

HNK "GORANIN" DELNICE

Skijaški klub "Goranin" iz Delnica proglašen za najuspješniji  skijaško-trkački klub u Hrvatskoj - Novi list
Skijaški klub "Goranin" iz Delnica proglašen za najuspješniji skijaško-trkački klub u Hrvatskoj - Novi list