Lokomotiva šokirala Rijeku u Zagrebu: Lokosi iskoristili pogreške gostiju

Ovosezonske dvoboje s Rijekom obilježili golovi u sudačkoj nadoknadi - NK  Lokomotiva
Ovosezonske dvoboje s Rijekom obilježili golovi u sudačkoj nadoknadi - NK Lokomotiva

Derby della Učka na Rujevici! Rijeka i Istra u borbi za Europu - tportal

rijeka-lokomotiva Arhiva | Riportal

Sportske novosti - Video: Rijeka i četvrtu utakmicu ne zna za pobjedu!  Lokosi kontrama srušili goste, briljirao Kulenović
Sportske novosti - Video: Rijeka i četvrtu utakmicu ne zna za pobjedu! Lokosi kontrama srušili goste, briljirao Kulenović

Rijeka - Lokomotiva 2-0, golovi, 12.02.2016. HD - video Dailymotion

Rijeka - Celje: pogledajte golove s pripremne utakmice - HNK RIJEKA

LOKOMOTIVA vs RIJEKA 1:2 (22. kolo, SuperSport HNL 22/23) - YouTube

Rujevica proključala, Rijeka pobijedila Hajduk! U utakmici s 'milijun'  prilika presudili golovi Frigana i Marina | Riportal
Rujevica proključala, Rijeka pobijedila Hajduk! U utakmici s 'milijun' prilika presudili golovi Frigana i Marina | Riportal

HT Prva liga, GOLOVI: Rijeka - Lokomotiva 3:2 / 5.2.2022. - YouTube

VIDEO Lokomotiva šokirala Rijeku na Rujevici, Drmić smanjio na 2:1 i  pogodio gredu u sučevoj nadoknadi
VIDEO Lokomotiva šokirala Rijeku na Rujevici, Drmić smanjio na 2:1 i pogodio gredu u sučevoj nadoknadi

VIDEO Pet golova na Rujevici: Murić zabio iz kornera, a zatim još jedan  'eurogol' - Večernji.hr
VIDEO Pet golova na Rujevici: Murić zabio iz kornera, a zatim još jedan 'eurogol' - Večernji.hr

Rijeka vs Dinamo 2 - 7 | SVI GOLOVI & ŠANSE | SAŽETAK UTAKMICE | SuperSport  HNL 13.11.2022. - YouTube
Rijeka vs Dinamo 2 - 7 | SVI GOLOVI & ŠANSE | SAŽETAK UTAKMICE | SuperSport HNL 13.11.2022. - YouTube

BRZI GOLOVI: Rijeka u dvije minute do važne pobjede u borbi za Europu -  Fenix Magazin
BRZI GOLOVI: Rijeka u dvije minute do važne pobjede u borbi za Europu - Fenix Magazin

VIDEO] Pogledajte kako je Lokomotiva 'slomila' čvrste 'farmaceute'; svi  golovi pali su u drugom poluvremenu utakmice - tportal
VIDEO] Pogledajte kako je Lokomotiva 'slomila' čvrste 'farmaceute'; svi golovi pali su u drugom poluvremenu utakmice - tportal

Rudeš - Rijeka 1:3 (golovi) - HNK RIJEKA

RIJEKA vs LOKOMOTIVA 2:0 (31. kolo, SuperSport HNL 22/23) - YouTube

HNL Rijeka - Lokomotiva: Riječani utrpali tri komada i slavili drugu u nizu  | 24sata
HNL Rijeka - Lokomotiva: Riječani utrpali tri komada i slavili drugu u nizu | 24sata

Rijeka - Lokomotiva 3-1, golovi, 02.08.2015. HD - video Dailymotion