Home

trčati Garderoba regulacija karate klub alfa sićušan nova godina pauza

June 2022
June 2022

Policijska uprava zagrebačka - “Alfe” u Osijeku osvojile i u Zagreb  donijele dva zlata, tri srebra i broncu
Policijska uprava zagrebačka - “Alfe” u Osijeku osvojile i u Zagreb donijele dva zlata, tri srebra i broncu

Karate klubu Virovitica srebrna i tri brončane medalje za kraj uspješne  2022. godine - www.icv.hr
Karate klubu Virovitica srebrna i tri brončane medalje za kraj uspješne 2022. godine - www.icv.hr

Treniraju ih interventni policajci: Roditelji su mislili da njihova djeca  neće moći ni skakati, a danas su državni prvaci
Treniraju ih interventni policajci: Roditelji su mislili da njihova djeca neće moći ni skakati, a danas su državni prvaci

ZENICA: Karate klub "Alfa" uspješno organizirao internacionalno takmičenje  (FOTO) - Portal 072info
ZENICA: Karate klub "Alfa" uspješno organizirao internacionalno takmičenje (FOTO) - Portal 072info

Karate klub Vinkovci ove se sezone okitio s ukupno 115 odličja | Novosti.hr

Srebro i tri bronce za Karate klub Mladost iz Ivanić-Grada – Portal Volim  Ivanić
Srebro i tri bronce za Karate klub Mladost iz Ivanić-Grada – Portal Volim Ivanić

Ravnateljstvo policije - Prije 25 godina osnovan je Policijski karate klub „ Alfa“

Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske - Policijski karate klub  ALFA –jedan od karate klubova s najvećim brojem državnih prvaka
Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske - Policijski karate klub ALFA –jedan od karate klubova s najvećim brojem državnih prvaka

Karate klub Alfa: polaganje 27 kandidata Archives - Zenicablog

Karate klub Alfa

BLISTAVA BUDUĆNOST HRVATSKOG PARAKARATEA! Trud ih je doveo do europskog  trijumfa: 'Jako sam puno naučila od svojih sportaša' - Zagreb.info
BLISTAVA BUDUĆNOST HRVATSKOG PARAKARATEA! Trud ih je doveo do europskog trijumfa: 'Jako sam puno naučila od svojih sportaša' - Zagreb.info

Katia Šegavčić osvojila prvo mjesto na međunarodnom karate turniru u  Trbovlju — SIB.hr
Katia Šegavčić osvojila prvo mjesto na međunarodnom karate turniru u Trbovlju — SIB.hr

Karate klub Alfa added a new photo. - Karate klub Alfa | Facebook

Karate klub ALFA - Karate Club in Belgrade

Karate klub Samobor | 10 DRŽAVNIH MEDALJA ZA KK SAMOBOR

Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske - “Alfe” u Osijeku  osvojile i u Zagreb donijele dva zlata, tri srebra i broncu
Ministarstvo unutarnjih poslova Republike Hrvatske - “Alfe” u Osijeku osvojile i u Zagreb donijele dva zlata, tri srebra i broncu

Proslava 20. godina Karate kluba “Jastreb” – Karate klub Jastreb

Karate klub Alfa - 👊 ALFA 👊 . . . . . #karateclubalfa #shotokan #kumite  #karatechampionship #karatezagrebliga #medals  #karateklubalfafriendofadisabledpeople | Facebook
Karate klub Alfa - 👊 ALFA 👊 . . . . . #karateclubalfa #shotokan #kumite #karatechampionship #karatezagrebliga #medals #karateklubalfafriendofadisabledpeople | Facebook

zastita.info • Policijski karate klub „Alfa“ najuspješniji na Prvenstvu  Hrvatske u katama
zastita.info • Policijski karate klub „Alfa“ najuspješniji na Prvenstvu Hrvatske u katama