Počeli upisi u judo klub "Istarski borac" - Glas Istre

Judo klub osoba s invaliditetom 'Fuji' danas slavi svoj 4. rođendan -  Kronike Velike Gorice
Judo klub osoba s invaliditetom 'Fuji' danas slavi svoj 4. rođendan - Kronike Velike Gorice

Judo klub METO Labin u sveukupnom poretku drugi na Prvenstvu Istre

JUDO KLUB ZADAR Pet zlata, pet srebra te osam bronci na "Kaštelino kupu" u  Splitu - Sport023
JUDO KLUB ZADAR Pet zlata, pet srebra te osam bronci na "Kaštelino kupu" u Splitu - Sport023

Judo klub Rijeka | Rijeka

Judo klub Hercegovac | Hercegovina.Info

7 medalja za Judo klub Dubrovnik | Dubrovnik INsider

Polaganje pojaseva Judo klub Dubrovnik 1966 | Dubrovnik INsider

Judo klub Pinky na 36. Međunarodnom kupu Labinska Republika - Večernji.hr

Judo klub Kaštela s brojnim osvojenim medaljama na domaćem natjecanju, ali  i treningom u Linzu s vršnjacima - Portal grada Kaštela
Judo klub Kaštela s brojnim osvojenim medaljama na domaćem natjecanju, ali i treningom u Linzu s vršnjacima - Portal grada Kaštela

Judo klub Marjan | Split

Judo klub Dalmacijacement osvojio 3. mjesto na međunarodnom natjecanju -  DALMACIJA DANAS
Judo klub Dalmacijacement osvojio 3. mjesto na međunarodnom natjecanju - DALMACIJA DANAS

Policijska akademija „Prvi hrvatski redarstvenik“ - ​Judo klub "Policijska  akademija" upisuje nove članove
Policijska akademija „Prvi hrvatski redarstvenik“ - ​Judo klub "Policijska akademija" upisuje nove članove

Judo klub Ippon upisuje nove članove

Judo klub Solin: Vrši upis novih članova - Grad Solin

JUDO KLUB KAŠTELA 12. klupsko prvenstvo u sumo borbama za mališane - Portal  grada Kaštela
JUDO KLUB KAŠTELA 12. klupsko prvenstvo u sumo borbama za mališane - Portal grada Kaštela

O Klubu - Dobrodošli u džudo klub "OLIMP"

Judo klub Pinky pokreće radionice juda za djecu od 2 do 3,5 godine koja će  vježbati s roditeljima - Gorica.info: Najnovije vijesti, analize i  informacije
Judo klub Pinky pokreće radionice juda za djecu od 2 do 3,5 godine koja će vježbati s roditeljima - Gorica.info: Najnovije vijesti, analize i informacije

Dva zlata u Splitu za Džudo klub "Kotor" | Radio DUX

Judo klub Profectus Samobor – FOTOOKO

Nove medalje na prvenstvu Hrvatske za Judo klub Pinky | VG danas

Judo klub Vinkovci osvojio osam medalja na međunarodnom Judo turniru u  Samoboru | Novosti.hr
Judo klub Vinkovci osvojio osam medalja na međunarodnom Judo turniru u Samoboru | Novosti.hr